fbpx

Poszerzamy ofertę produktów Simple Toys

29 sierpnia 2018

W ubiegłym roku nasza marka Simple Toys zadebiutowała z pierwszym produktem, najbardziej rozpoznawalną pomocą rozwojową Montessori – różową wieżą. Dobre przyjęcie na rynku zachęciło nas do dalszych eksperymentów.

Jesienią zadebiutują dwa kolejne produkty: brązowe schody oraz czerwone belki. Podobnie jak w przypadku różowej wieży, wykonane zostaną z wysokiej jakości drewna bukowego i pokryte zostaną specjalnym lakierem bezpiecznym dla dzieci.

 

Brązowe schody

Brązowe schody składają się z 10 graniastosłupów o podstawie kwadratu. Różnią się od siebie długością boku kwadratu od 1cm do 10cm.

Jako pomoc rozwojowa przyczyniają się do rozwoju: zmysłu wzroku i dotyku, wzrokowego i dotykowego rozróżniania szerokości, małej i dużej motoryki, umysłu matematycznego, umiejętności inteligentnej obserwacji otoczenia, koordynacji oko-ręka oraz koncentracji.

 

Czerwone belki

Pomoc rozwojowa składa się z 10 belek, które różnią się między sobą długością. Najkrótsza ma 10 cm, a najdłuższa 1 m.

Służą dziecku do rozwijania wzroku i dotyku, inteligentnej obserwacji otoczenia. Wprowadzają za pomocą zmysłów do świata matematyki, rozróżniania ilości i długości.

 

Trwa przedsprzedaż

Już teraz wszystkie nasze pomoce rozwojowe możesz kupić w naszym sklepie w ramach przedsprzedaży. Zadbaliśmy o to, aby dobra jakość produktu szła w parze z dostępnością cenową.

Różowa wieża, brązowe schody i czerwone belki opierają się na systemie dziesiętnym, każda z tych pomocy rozwojowych składa się z dziesięciu elementów. Dzięki tej spójności dziecko może podczas pracy połączyć te trzy pomoce rozwojowe i tworzyć wyjątkowe konstrukcje, rozwijać zmysł przestrzenny, dostrzegać detale.

2017 - ⓒ Simple Toys Beata Wintoch

ul. Wiejska 16, 07-100 Węgrów, Tel: 25 30 70 008, E-mail: biuro(at)simpletoys.pl, NIP: 8241773699

Regulamin Świadczenie Usług | Polityk Prywatności i Plików Cookies