fbpx

Chorzów

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy poczują ducha metody Montessori: wezmą udział w kręgu wokół opowieści o historii odkrywania przez Marię Montessori dzieci. Zrealizują grupowe i indywidualne projekty, które pomogą im zrozumieć filozofię rzeczy oraz sposób, w jaki rozwija i uczy się dziecko.

Zobaczą, jak zrobić pomoce rozwojowe wspierające naturalny rozwój dzieci z przedmiotów, które znajdują się w kuchni, łazience czy garderobie. Poznają wybrane pomoce rozwojowe do 6. roku życia z sensoryki, matematyki, języka, kultury i życia codziennego. Nauczą się pracować z lekcją trójstopniową, którą dzieci tak bardzo lubią oraz jak prezentować karty wzbogacające słownictwo i karty naukowe. Co więcej, część z materiału Montessori będą mogli zrobić w domu dzięki instrukcjom, które znajdują się w materiałach edukacyjnych z warsztatów.

Dowiedzą się jak zaprojektować pokój dziecięcy Montessori, jakie wybrać meble oraz co powinno znajdować się na półkach w zależności od wieku dziecka.

Warsztaty pomogą stać się przewodnikiem i mentorem dla własnego dziecka dzięki ciekawości, obserwacji i wiedzy na temat potrzeb rozwojowych.

Na warsztatach uczestnicy poznają ciekawe i inspirujące osoby, jak również obejrzą projekcję filmu „Pozwólmy nauczać dzieciom” o montessoriańskich dzieciach.

Data wydarzenia

02 - 03 lutego 2018

Adres

Żłobek Pierwsze Kroki

ul. Żołnierzy Września 20
Chorzów

Dostępne miejsca

11

Koszt: 299 zł

Odpowiem na Twoje pytania

Proszę o kontakt, jeśli masz pytania bądź potrzebujesz wsparcia w rejestracji na warsztaty.

Adrian Majewski

698-630-062

warsztaty(at)rodzinamontessori.pl

2017 - 2018 ⓒ Simple Toys Beata Wintoch

ul. Wiejska 16, 07-100 Węgrów, Tel: 25 30 70 008, E-mail: biuro(at)simpletoys.pl, NIP: 8241773699

Regulamin Świadczenie Usług | Polityk Prywatności i Plików Cookies