fbpx

Twórcy

Razem tworzymy ogólnopolski projekt Rodzina Montessori szerzący metodę Marii Montessori wśród rodzin.

Jesteśmy ludźmi o totalnie różnych kompetencjach, osobowościach, pasjach. Beata jest duszą naszego zespołu. Adrian trzyma w ryzach terminy, zadania, cele strategiczne. Wspólnie planujemy, projektujemy i wdrażamy nasze pomysły.

Pracujemy w oparciu o to kim jesteśmy – szanujemy samych siebie i członków naszego powiększającego się zespołu. Dbamy o poczucie bezpieczeństwa, dobrą komunikację, bliskie relacje. Znamy się, lubimy, cieszymy się razem, bywa, że złościmy. Jesteśmy świadomymi siebie i swoich emocji ludźmi. Jeśli chcesz z nami promować pozytywne wartości w życiu rodzinnym – zapraszamy do kontaktu.

Beata Wintoch

Trenerka

Z wykształcenia pedagog i nauczyciel Montessori. Założycielka platformy edukacyjnej rodzinamontessori.pl, autorka programu warsztatów dla rodziców „Rodzina Montessori” i cyklu webinarów „Montessori dla początkujących”. Jej pasją jest praca z rodzicami, zgłębianie dziecięcej natury popartej naukową wiedzą z zakresu psychologii rozwoju człowieka. Jej życiową misją jest promowanie pozytywnych wartości w życiu rodzinnym, których źródła upatruje w pedagogice Marii Montessori.

Adrian Majewski

Manager ds. rozwoju

W Rodzinie Montessori kompleksowo dba o całe zaplecze organizacyjne. Opracowuje strategię rozwoju i planuje jej realizację, koordynuje szkolenia stacjonarne, stanowi support dla uczestników webinarów, dba o współpracę z podmiotami zewnętrznymi. Cały czas poszerza swoją wiedzę z zakresu metody Montessori oraz psychologii klinicznej.

2017 - 2018 ⓒ Simple Toys Beata Wintoch

ul. Wiejska 16, 07-100 Węgrów, Tel: 25 30 70 008, E-mail: biuro(at)simpletoys.pl, NIP: 8241773699

Regulamin Świadczenie Usług | Polityk Prywatności i Plików Cookies